TESL CUP #7'nin Kayıtları Bugün İtibari İle Açıldı!


TESL CUP #7 CS:GO Turnuvasını duyurdu ve kayıtlar bugün itibari ile açıldı!
TESL CUP #7'nin Kayıtları Bugün İtibari İle Açıldı!

 

TESL'in 7.'sini düzenlediği CS:GO TESL CUP#7'yi bu akşam itibari ile espor severlere duyurdu. 128 takımın kayıt oluşturabildiği bu turnuvada ödül havuzunda yer alan AZ-TR International Friendship Torunament Invite dikkatleri çekti. 

Turnuvada dereceye giren ilk 4 takımın, Azerbaycanda oynana CS:GO turnuvasında dereceye giren 4 takım ile mücadele edeceği bildiriyor. Bu etkinlik detaylarını ilerleyen günlerde TESL sosyal medya adreslerinden öğreneceğiz. Şimdi ise beraber turnuva ayrıntılarına göz atalım;

TESL Cup BAŞLIYOR! CS:GO 5vs5 turnuvalarına kaldığımız yerden devam ediyoruz! Turnuva 13 Şubat 2021 tarihinde saat 15:00 online olarak düzenlenecek. Katılımın ücretsiz olduğu bu etkinliğimizde tüm elektronik spor severler katılabilir.

Toplam 128 slot takımın katılacağı bu etkinlikte takımın ile yerini al.

Turnuva elemeleri 13-14 Şubat 2021

Turnuva yarı final karşılaşması 20 Şubat 2021

Turnuva final karşılaşmas 20 Şubat 2021

Turnuva kuralları için kurallar bölümünü okuyunuz. Başvuru yapan ve başvuruda bulunan takımlar kuralları kabul etmiş sayılır.

Turnuvanın tüm turları elemeler de dahil 15:00 da başlayacaktır.

Turnuva Harita Havuzu: Dust2 – Mirage – İnferno – Nuke – Overpass - Train - Vertigo

Ödüller

1. TAKIM: 300 TL + Azerbaycan -Türkiye Uluslar Arası Dostluk Turnuvasına Davet

2. TAKIM: 150 TL + Azerbaycan -Türkiye Uluslar Arası Dostluk Turnuvasına Davet

3. TAKIM: 50 TL + Azerbaycan -Türkiye Uluslar Arası Dostluk Turnuvasına Davet

4. TAKIM: Azerbaycan -Türkiye Uluslar Arası Dostluk Turnuvasına Davet

En az 64 takımın katılmasıyla bu turnuva gerçekleşecektir. 64 takımdan az katılım olması durumunda bir sonraki hafta turnuva gerçekleşecektir.

Turnuvaya kayıt olabilmeniz için faceit sisteminee takım üyelerinin tamamı siteye üye olmalıdır aksi taktirde başvuru geçersiz olacaktır. İtirazlar gerekçeleri ile discord sunucumuz üzerinden değerlendirilecektir.

Not: Her ihtimale karşı ilk 4 takıma giren oyuncuların pasaportlarını hazır tutmaları. 18 yaşından küçük oyuncuların veli izin belgeleri tarafımızca gönderilecektir. İki ülke arasında anlaşmaya bağlı olarak online veyahut offline turnuva olacaktır.

Discord Sunucumuz: https://discord.gg/5h6QBFm

Team Speak3 Sunucumuz: TESL

Şikayet ve Destek: http://tesl.com.tr/ticket

Mail: info@tesl.com.tr

Bir Yorum YazBu site çerez kullanıyor. Siteye göz atmaya devam ederek çerezleri kullanmamızı kabul etmiş oluyorsunuz. Şartlar ve Koşullar